В цьому році може відбутись ще один призов офіцерів запасу, – Головне управління персоналу

Я ми повідомляли в Україні у червні було проведений призов офіцерів запасу на строкову службу, здійснювався призов у відповідності до Наказу Міністра оборони України. Тоді було призвано близько 1000 осіб, що мають первинне офіцерське звання, але не проходили службу раніше по мобілізації, контрактній основі чи по призову на строкову службу до отримання військового звання.

Під час брифінгу у Києві начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Артур Артеменко відповідаючи на питання чи планується цього року черговий призов офіцерів запасу сказав, що остаточне рішення ще не прийнято, але якщо така необхідність буде то виходячи з потреби буде призвано до 500 осіб:

“Цього року ми зробили перший такий призов (офіцерів запасу – ред.). На службу у Збройних Силах України поступили майже 1 тис. осіб. На даний час рішення про призов такої категорії ще не прийнято, але наше Головне управління з врахування потреб, які виникли в офіцерах, та необхідності комплектувати бази, склади, арсенали буде пропонувати начальнику Генштабу (а прийматиме рішення Міністерство оборони) призвати невелику кількість цих осіб. Це буде, мабуть, до 500 осіб. Але  рішення буде приймати міністр оборони, виходячи з потреби”, – заявив Артеменко.

 


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: