Військова прокуратура повернула кошти Миколаївському суднобудівному заводу

Військова прокуратура Південного регіону України, опрацювавши інформаційне звернення від ДК “Укроборонпром”, захистила інтереси ДП “Миколаївський суднобудівний завод” у справі заборгованості з боку приватних фірм у обсязі 800 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ДП “Укроборонпром”

У відповідності до рішення господарського суду м. Києва та господарського суду Запорізької області задоволено позови щодо повернення коштів на підприємство.

Ці порушення з боку підприємців, які співпрацювали з ДП “Миколаївський суднобудівний завод” (колишній ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара”), було виявлено комісією ДК “Укроборонпром” в лютому 2017 року, а інформація про це була передана у прокуратуру.

 • “З’ясовано, що вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасною оплатою послуг, наданих за договорами комерційним структурам. У той час, коли перед працівниками державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод”, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави існує значна заборгованість із виплати заробітної плати, підприємці “забули” розрахуватися за отримані послуги. Наразі військовою прокуратурою вживаються вичерпні заходи задля реального виконання рішень судів”, – проінформувала військова прокуратура Південного регіону України.

  Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що через відсутність рішення по крейсеру проекту 1164 зупинена діяльність Миколаївського суднобудівного заводу.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: