OSINT дослідник IgorGirkin опублікував знімок знищеної артилерійської системи НОНА-К окупаційного контингенту

OSINT дослідник IgorGirkin у себе на каналі в Twitter опублікував знімок знищеної артилерійської системи 2Б16 НОНА-К в населеному пункті Ясинувата у 2014 році окупаційного контингенту зі складу “бригади “Восток” в подальшому реорганізований в “11 полк”:

За характерними пошкодженнями ствола гармати скоріш за все подальше її цільове використання не можливе.

Ці артилерійські системи ніколи на стояли на озброєння Збройних Сил України чи інших військових формувань нашої держави та є прямим доказом поставки озброєнь з Російської Федерації.

Батарея НОНА-К окупаційного контингенту під час боїв за Дебальцево

2Б16 вже не одноразово з’являлись у сюжетах російських пропагандистських каналів у боях проти наших Збройних Сил зі сторони російсько-терористичних військ в Іловайську, Дебальцево та інших напрямках.

ІнформНапалм публікував матеріали по НОНА-К у складі “9 полку морської піхоти “ДНР”, що дислокуються в окупованому Новоазовську та низці інших населених пунктів:

Але матеріал IgorGirkin унікальний тим, що вперше було продемонстровано знімки саме знищених цих артилерійських систем. Ніяких деталей про це не відомо, але скоріш за все вони були ліквідовані внаслідок контрбатарейної боротьби Збройних Сил чи порушення заходів поводження зі зброєю та боєприпасами зі сторони бойовиків.

 

 • Автор публікації

  Офлайн 12 години

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: