fbpx
OSINT дослідник IgorGirkin опублікував знімок знищеної артилерійської системи НОНА-К окупаційного контингенту

OSINT дослідник IgorGirkin опублікував знімок знищеної артилерійської системи НОНА-К окупаційного контингенту

OSINT НОНА-К Російська агресія

OSINT дослідник IgorGirkin у себе на каналі в Twitter опублікував знімок знищеної артилерійської системи 2Б16 НОНА-К в населеному пункті Ясинувата у 2014 році окупаційного контингенту зі складу “бригади “Восток” в подальшому реорганізований в “11 полк”:

За характерними пошкодженнями ствола гармати скоріш за все подальше її цільове використання не можливе.

Ці артилерійські системи ніколи на стояли на озброєння Збройних Сил України чи інших військових формувань нашої держави та є прямим доказом поставки озброєнь з Російської Федерації.

2Б16 вже не одноразово з’являлись у сюжетах російських пропагандистських каналів у боях проти наших Збройних Сил зі сторони російсько-терористичних військ в Іловайську, Дебальцево та інших напрямках.

ІнформНапалм публікував матеріали по НОНА-К у складі “9 полку морської піхоти “ДНР”, що дислокуються в окупованому Новоазовську та низці інших населених пунктів:

Але матеріал IgorGirkin унікальний тим, що вперше було продемонстровано знімки саме знищених цих артилерійських систем. Ніяких деталей про це не відомо, але скоріш за все вони були ліквідовані внаслідок контрбатарейної боротьби Збройних Сил чи порушення заходів поводження зі зброєю та боєприпасами зі сторони бойовиків.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

OSINT НОНА-К Російська агресія