fbpx
На непідконтрольній ділянці україно-російського кордону знайдено два переходи для забезпечення гібридно-окупаційного контингенту російської армії

На непідконтрольній ділянці україно-російського кордону знайдено два переходи для забезпечення гібридно-окупаційного контингенту російської армії

OSINT Російська агресія Російсько-терористичні війська

OSINT дослідник з Британії Glasnost Gone‏ продовжує викривати факти присутності російської армії на Донбасі. Раніше ми публікували його дослідження, в якому він виявив на окупованій частині Луганської області тренувальну базу російсько-терористичних військ поблизу міста Перевальськ.

Сьогодні ми публікуємо матеріал щодо двох місць на непідконтрольній ділянці україно-російського кордону поблизу Маріуполя, де з 2014 року російська армія здійснює перекидання вантажів та особового складу для свого гібридно-окупаційного контингенту.

Перша виявлена ділянка перетину кордону знаходиться між українським населеним пунктом Маркине та російським Максимов. Північніше закритого КПП україно-російського кондону на 600 метрів за координатами 47°09’55.0″N 38°14’10.3″E:

За допомогою сервісу Google Earth можна переглянути супутникові знімки цієї ділянки державного за різні періоди, з наявних матеріалів видно, що російською армією експлуатувався цей перехід восени 2014 року

Вже на у 2015 та 2016 на супутникових знімках цього переходу не помітно. На відміну від другого переходу визначеного Glasnost Gone поблизу населеного пункту Кузнеці, за координатами 47°16’26.6″N 38°19’52.7″E:

Цей перехід не лише зберігся, але й по супутниковим знімкам видно, що дорожнє покриття його було дообладнане та покращене:

 

З чого можна зробити висновок, що цей перехід активно експлуатується для забезпечення гібридно-окупаційного контингенту російської армії на окупованій частині України й зараз.

Оригінальний матеріал британського дослідника:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


OSINT Російська агресія Російсько-терористичні війська