fbpx
Британія пропонує Україні ударні катери: Міноборони думає

Британія пропонує Україні ударні катери: Міноборони думає

«Нептун» Велика Британія ВМС України Ракетні катери Співпраця Суднобудування Україна Флот

Велика Британія пропонує Україні будувати ударні катери їх проєкту на території нашої держави Міноборони нараді думає чи погоджуватися на цю пропозицію.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Думская.

Сполучене Королівство пропонує розгорнути виробництво ракетних катерів для ВМС ЗС України на одному з українських підприємств.

Саме з метою представлення цією пропозиції Україну з офіційним візитом відвідував міністр оборони Великої Британії Роберт Бен Лоббан Уоллес.

Пропозиція з «туманного альбіону» – 50-метрові ракетні катери водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми українських протикорабельних ракет типу «Нептун» або виробництва іншої країни.

Питання фінансування також вирішено – Велика Британія надає нашій державі вигідний кредит на будівництво цих катерів, за такою ж схемою вже будуються патрульні катери OCEA для Морської охорони, а також працюють за кордоном, наприклад В’єтнам нещодавно отримав 348,2 млн доларів США від Японії на будівництво шести кораблів типу Kunigami.

Пропоновані Великою Британією ударні ракетні катери це не перша іноземна пропозиція яка реально посилить можливості українського флоту та яка очікує рішення українського Міноборони, так для прикладу передані у майбутньому від США патрульні катери типу Mark VI можуть бути доозброєнні пусковими установками для ракет Griffin B, проте оборонне відомство затягує це погодження.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Нептун» Велика Британія ВМС України Ракетні катери Співпраця Суднобудування Україна Флот