fbpx
Дрони атакували надгоризонтну РЛС «Воронеж-ДМ» в Краснодарському краї 

Дрони атакували надгоризонтну РЛС «Воронеж-ДМ» в Краснодарському краї 

БпА (Безпілотні апарати) Вибухи Європа РЛС Росія Світ

Ударні дрони атакували російську надгоризонтну радіолокаційну станцію раннього виявлення «Воронеж-ДМ» у Краснодарському краї.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Удар був завданий по території 818 окремого радіотехнічного центра, який знаходиться біля населеного пункту Глубокий.

Там розміщено дві антенні решітки дециметрового діапазону зі складу надгоризонтного радіолокаційного комплексу раннього виявлення «Воронеж-ДМ».

За інформацією видання Astra, удар був завданий ударним безпілотником, вранці 23 травня 2024 року.

Внаслідок удару, на території військової частини в/ч 41003 розпочалась пожежа.

Про загиблих та поранених наразі нічого невідомо.

Треба зазначити, що радіолокаційний комплекс знаходиться за координатами 44.925245,40.984025 та входить до складу єдиної системи протиракетної оборони РФ.

Одна станція забезпечує дальність виявлення до 6000 км по горизонту та 7000 по вертикалі, при одночасному супроводженні до 500 цілей.

В перші чергу, радарна станція забезпечує виявлення міжконтинентальних балістичних ракет, які здійснюють свій політ у ближньому космосі.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що в результаті ракетного удару по «секретній» базі протиповітряної оборони РФ на території тимчасово окупованого Криму, загинув командир частини.

Він проходив службу у 3 радіотехнічному полку (військова частина №85683) Повітряно-космічних сил РФ, яка здійснювала моніторинг повітряного простору над Україною.

Загинув Кулаков внаслідок ракетного удару 13 травня 2024 року, коли ракетами Storm Shadow була атакована радіотехнічна частина на вершині Беденекир. Факт його загибелі є підтвердженням того, що атака на радіотехнічний комплекс ворога була успішною, і були завдані певні пошкодження стаціонарних систем.

БпА (Безпілотні апарати) Вибухи Європа РЛС Росія Світ