fbpx
Харківський авіазавод відновлює єгипетські Ан-74

Харківський авіазавод відновлює єгипетські Ан-74

Авіація Ан-72/74 Єгипет Україна Харків Харківський авіазавод

Харківський авіазавод (ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство») відновлює єгипетські Ан-74.

Про це інформує Мілітарний.

Харківське авіапідприємство доставило до Республіки Єгипет партію продукції, повідомляє пресслужба підтриємства. Відвантаження близько 300 одиниць запасних частин, блоків та деталей відбулося 4 серпня.

Ця велика партія технічних деталей призначається для комплектування єгипетського літака АН-74, який був виготовлений на харківському авіазаводі.

Літак Ан-74 ТК 200 побудований для іноземного замовника

У наступному місяці до Єгипту відправиться також ремонтна бригада авіапідприємства, яка займеться відновленням даного літака.

«Очікується, що після цього  АН-74 пройде контрольно-відновлювальне обслуговування на ХДАВПі», – йдеться у повідомленні.

Цех ДП «Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство» з виробництва Ан-74 та Ан-140

Генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь, 28-29 червня, відвідав з робочим візитом Єгипет. За результатами проведених перемовин було заключено ряд домовленостей щодо обслуговування літаків Міністерства оборони Республіки Єгипет.

«Завдяки непростому переговорному процесу йому вдалося відновити довіру до Харківського авіапідприємства і реанімувати співробітництво з єгиптянами. У майбутньому очікується реалізувати ще ряд перспективних проектів разом з єгипетською стороною», – розповів Олександр Кривоконь.

Раніше, генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь на зустрічі з колективом Харківського університету ХАІ представив своє бачення з приводу виведення Харківського авіаційного заводу з кризи.

У керівництві вважають, що підприємству слід зосередитися на доведенні до продажної готовності літаків Ан-74 і Ан-140 для Азербайджану і Казахстану, а також на оновлення парку Ан-140, що знаходяться на різних підприємствах і організаціях України і вимагають виконання цілого комплексу робіт з доведення їх до норм льотної придатності.

З презентації стало відомо, що на ХДАВП планують займатися Ан-74, не особливо розраховуючи на ДП «Антонов», силами власного КБ за участю ХАІ.

Іншими перспективними напрямами і тематикою співпраці ХДАВП і ХАІ називаються «Перспективна мала авіація» і «безпілотна авіація цивільного призначення».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Ан-72/74 Єгипет Україна Харків Харківський авіазавод