fbpx
Результат «скандальних» боєприпасів до «Рапір» – кожен постріл у ціль

Результат «скандальних» боєприпасів до «Рапір» – кожен постріл у ціль

Артилерія Випробування Закупівлі ЗСУ Командування Сил логістики Міністерство оборони (МОУ) Україна

Результат стрільби «скандальних» боєприпасів до «Рапір» (протитанкових гармат МТ-12) – кожен постріл у ціль.

Про це повідомляє «АрміяInform».

Під час стрільб в групі Центру контролю якості боєприпасів Командування Сил логістики ЗСУ заміряли початкову, мінімальну, середню та максимальну швидкість.

У межах перевірки здійснено 16 пострілів у різних режимах роботи підривника на уповільнення й фугасну дію – кожен із пострілів спрацював штатно.

Всі ці показники свідчать про те, що боєприпаси УОФ12 відповідають заявленим технічним характеристикам.

Перевіряв 100-мм постріли УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 «Рапіра», на Рівненському військовому полігоні, артилерійський підрозділ однієї з окремих механізованих бригад Сухопутних військ.

Стрільба зі 100-мм протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра»

Нагадаємо, що відповідно до потреб ЗСУ в пострілах УОФ12, значний дефіцит у яких виник через пожежі на арсеналах озброєння, Міністерство оборони України уклало відповідний державний контракт на закупку цього типу боєприпасів у Чехії.

У 2020 році боєприпаси пройшли ремонт із розбором всіх елементів, заміною пороху, пороховмісних складових та укомплектовані підривачами 2019-2020 років виготовлення.

Стрільба зі 100-мм протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра»

Постріли закуплені за найнижчою ціною і як фактично нові. Ресурс зберігання складає не менше ніж 10 років, – прокоментували у Міноборони.

Як зазначається, постачальником підтверджено визначені гарантійні строки служби, зберігання та технічні характеристики, що відповідають новій продукції і категорії. Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній до використання у районах виконання визначених завдань.

Також на Рівненському військовому полігоні проходять випробування 152-мм самохідної гаубиці DANA-M2 виробництва Чеської Республіки.

САУ проходить функціональні, ходові та вогневі тестування в умовах, максимально наближених до бойових.

Артилерія Випробування Закупівлі ЗСУ Командування Сил логістики Міністерство оборони (МОУ) Україна