fbpx
У 2021 році буде відновлено 16 гелікоптерів Мі-24

У 2021 році буде відновлено 16 гелікоптерів Мі-24

«Мотор-Січ» Авіаремонт Авіація Гелікоптери Мі-24 Україна

У 2021 році буде відновлено 16 ударних гелікоптерів Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це сказав Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак.

Це стане можливим за успішних результатів проведення випробувань вітчизняних лопатей виготовлених підприємством АТ «Мотор-Січ».

Учора 24 грудня 2020 року у Запоріжжі ударний гелікоптер Мі-24 вперше піднявся у небо з українськими лопатями.

– Ми отримали нові можливості для армійської авіації, що дозволять відновити до кінця року [2021, – Ред.] 16, а можливо й більше бойових вертольотів – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Це складе чотири повноцінні ланки ударних гелікоптерів Мі-24, про що сказав Президент України Володимир Зеленський під час відвідин Запоріжжя.

Вітчизняні лопаті для гелікоптерів виробництва АТ «Мотор-Січ» 1

– Успішно проведені на «Мотор Січ» льотні випробування лопатей для вертольотів Мі-24 українського виробництва надають впевненості, що це завдання повинно бути виконане, – зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Раніше поставку вітчизняних лопатей у 2021 році для потреб армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ анонсував Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак.

Свого часу вітчизняні фахівці взялися за розробку й виробництво лопатей, наразі підприємство працює у дві зміни, щоб уже наступного року почати поставки лопатей до вертольотів нашого війська, – розказав Руслан Хомчак

Вітчизняні лопаті для гелікоптерів виробництва АТ «Мотор-Січ»

У грудні 2019 року перший заступник Начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук відповідаючи на питання щодо вирішення проблеми з дефіцитом лопатей до українських військових гелікоптерів сказав, що у 2020 році підприємство «Мотор Січ» надасть зразки на випробування у ЗСУ.

В разі якщо ці тестування виявились би вдалими, то це б дало змогу розпочати їх постачання для армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Роботи з освоєння виробництва лопатей на підприємстві «Мотор Січ» розпочали ще декілька років тому за обігові кошти підприємства.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Мотор-Січ» Авіаремонт Авіація Гелікоптери Мі-24 Україна