fbpx
У Росії випробовують безпілотну «Армату»

У Росії випробовують безпілотну «Армату»

Азія Бронетехніка Випробування Росія Світ Сусіди Танк

У Росії випробовують безпілотну версію танка «Армата».

Про це повідомляє «Інтерфакс-АВН».

Зазначається, що безпілотна версія танка «Армата» успішно пройшла тестові випробування. Про це повідомив в п’ятницю перший заступник генерального директора «Ростех» Володимир Артяков.

Наприклад, добре відомий танк «Армата» спочатку проектувався як керована екіпажем машина. Але рівень сучасних технологій сьогодні дозволяє перетворити його в безпілотник – відповідні тести ми проводили, і вони виявилися успішними, – заявив Артяков.

В свою чергу, глава російської корпорації «Ростех» Сергій Чемезов раніше заявляв, що проект безпілотної «Армата» не буде серійним.

Ні, звичайно. На цій машині ми обкатуємо безпілотні технології. В основному [машина] використовується як керована екіпажем техніка, – сказав Чемезов

Танк Т-14 на платформі «Армата». Фото: ЗМІ РФ

Він також розповідав про технології танка «Армата»:

Якщо говорити про «Армату», то там все буде максимально автоматизовано. Наприклад, екіпажу «Армата» не потрібно точно прицілюватися, треба лише приблизно навести гармату на ціль. Електроніка далі все зробить сама – точно визначить відстань до цілі і наведе на неї гармату. тобто в цій машині використовуються елементи штучного інтелекту, які допомагають екіпажу вести стрільбу. Повторюся, оператору досить вказати напрямок до цілі, далі все робиться самостійно, – заявив Чемезов.

Нагадуємо, що Росія планує отримати першу партію танків Т-14 «Армата» наступного року. Окрім дослідно-промислової партії танків, на цій же платформі надійдуть перші бойові машини піхоти Т-15 та броньовані ремонтно-евакуаційні машини Т-16. Таку інформацію озвучив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

Перед заявою міністра оборони Росії про бажання отримати першу партію бронетехніки у 2022 році, початок поставок називався 2021 рік. Цю інформацію озвучував керівник російської держкорпорації «Ростех» Сєргєй Чємєзов та керівник мінпромторга Дєніс Мантуров.

Російський танк Т-14 на платформі «Армата». Фото: ЗМІ РФ

Також ще у серпні 2018 року заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко повідомив про плани серійних поставок до кінця 2021 року у кількості 132 одиниць танків Т-14 та бойових машин піхоти Т-15.

Розробкою важкої гусеничної платформи «Армата» займався російський концерн «Уралвагонзавод». Зараз на базі платформи розроблені танк Т-14, бойова машина піхоти Т-15 та броньована ремонтно-евакуаційна машина Т-16.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Бронетехніка Випробування Росія Світ Сусіди Танк