fbpx
Українські Bayraktar TB2 декілька діб «працюють над Тендрівською косою»

Українські Bayraktar TB2 декілька діб «працюють над Тендрівською косою»

Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) ВМС України навчання Україна

Українські безпілотні ударні літальні апарати Bayraktar TB2 декілька діб «працюють над Тендрівською косою».

Про це повідомляє Мілітарний.

Саме тут знаходиться військово-морський полігон, де відпрацьовують вправи підрозділи Військово-Морських Сил ЗС України.

Обсяг тренувань які проводять у національному флоті на цьому полігоні доволі широкий – від висадки десанту до артилерійських стріль, а з останніх – саме тут проходили випробування бронетранспортеру БТР-4 адаптований для морської піхоти.

Стрільба з бронетранспортера БТР-4 по мішені на суходолі

Полігон використовувався і для випробувань малих броньованих артилерійських катерів, на відео стрільба з МБАК «Костопіль» в ході державних випробувань:

Нещодавно Туреччина задіяла свої ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 проти морських цілей на навчаннях Mavi Vatan-2021, тому є велика вірогідність, що українські БПЛА також відпрацьовували удари на полігоні.

Маршрути польоту українських ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 на Тендрівській косі 26 березня 2021 року

За маршрутом польоту видно, що здебільшого БПЛА літали над водною частиною полігону та лише декілька разів кружляли над самою косою.

Нагадаємо, що Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа розказав, що до кінця року національний флот поповниться ударними безпілотними літальними апаратами Bayraktar TB2.

14 грудня 2020 року між Україною й Туреччиною було підписано угоди про передачу технологій та виробництво корветів типу «ADA» й ударних безпілотних авіаційних комплексів типу «Bayraktar» в інтересах ВМС ЗСУ.

Серед завдань ставиться висвітлення надводної обстановки в Азовській і Чорноморській операційних зонах, видачі цілевказівок, здійснення вогневого ураження противника, як на морі, так і на суші.


У Туреччині вже виготовляють нову партію Bayraktar TB2 для України


БПЛА Bayraktar TB2 розробила та виготовляється компанією Baykar Makina та постачається на озброєння низки країн, серед яких Туреччина, Катар, Україна, Азербайджан.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) ВМС України навчання Україна