fbpx
В Лівії ліквідували російський комплекс РЕБ «Красуха»

В Лівії ліквідували російський комплекс РЕБ «Красуха»

Африка Близький Схід БпА (Безпілотні апарати) Лівія РЕБ Світ

В Лівії урядові війська ліквідували російський комплекс РЕБ (радіолектронної боротьби) «Красуха».

Відео з його ліквідацією опублікував телеграм канал Clash Report.

Відповідно до нього, під час руху комплексу автошляхом, по ньому було нанесено точковий удар з безпілотного літального апарату турецького виробництва.

У коментарі йдеться, що комплекс «Красуха» було передано Об’єднаними Арабськими Еміратами, що здійснюють матеріально-технічну підтримку військ Хафтара.

Відео з ліквідацією:

Система «Красуха» перебуває на озброєння російської армії з 2014 року, вона може здійснювати придушення різноманітних цілей на відстані у сотні кілометрів.

РЕБ «Красуха-2»

Її розробкою займався російський науково-дослідний інститут «Градиент» у Ростові-на-Дону, серійне виробництво налагоджено на Брянському електромеханічному заводі.

Розробка комплексу РЕБ «Красуха» стартувала у 1990-х роках та в 2009 році було завершено державні випробування, перші серійні системи почали надходити у війська в 2012 році.

Про можливість їх поставки на експорт заговорили у 2013 році, проте станом на сьогодні у відкритому доступі про можливі країни імпортери системи не повідомляються.


Матеріал по темі: Уряд національної єдності в Лівії оголосив про майбутній наступ


Окрім ліквідації комплексу РЕБ «Красуха» в Лівії, зафіксовано знищення та трофеїзація зенітно-ракетних комплексів «Панцирь» російського виробництва.

Також ці комплекси в неодноразово вже фіксувались на території окупованого Росією Донбасу, про це писали як західне видання Bellingcat, так і їх перебування на непідконтрольній уряду України території Донбасу потрапляло у звіти Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка Близький Схід БпА (Безпілотні апарати) Лівія РЕБ Світ