fbpx
Захоплення кораблів у Криму: керівника «Рубіж» судитимуть

Захоплення кораблів у Криму: керівника «Рубіж» судитимуть

ВМС України Крим Російська агресія Росія Флот

Обвинувальний висновок у відношенні одного з керівників незаконного збройного формування «Рубіж» направлено до суду.

Про це повідомляє Крим.Реалії

Він входив до складу так званої «самооборони» Криму

Попереднє розслідування проводили слідчі головного управління Служби безпеки України в АРК під процесуальним керівництвом прокуратури АРК.

«У ході розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що обвинувачений у березні 2014 року під час захоплення кораблів і об’єктів Військово-Морських сил України в місті Севастополь здійснював керівництво діями членів незаконного формування збройного формування «Рубіж», – йдеться в повідомленні.

Чоловік звинувачується в скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 2 ст. 260 КК України (створення не передбачених законом збройних формувань), додали у відомстві. Імені підозрюваного в прокуратурі АРК не назвали. За даними джерел Крим.Реалії, йдеться про Володимира Мельника.

У лютому слідчий відділ Головного управління національної поліції в АР Крим і Севастополі оголосив у розшук керівника та учасників незаконного формування «Рубіж», що входив до складу «самооборони» Криму.

У відомстві зазначили, що були встановлені дев’ять учасників цього незаконного збройного формування, які протягом березня 2014 року брали активну участь у збройному захопленні протичовнового корвета ВМС України «Хмельницький», розвідувального катера «Славутич», військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блокпостів.

На початку 2018 року прокурор АРК Гюндуз Мамедов повідомляв, що Прокуратура Автономної Республіки Крим встановила дані понад п’ятсот членів кримської «самооборони». Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що українські правоохоронці встановили особи 900 членів «самооборони» Криму.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України Крим Російська агресія Росія Флот