Завершується будівництво казарми поліпшеного типу для ВМС ЗС України в Одесі

Завершується будівництво казарми поліпшеного типу для ВМС ЗС України в Одесі

Будівництво ВМС України

У лютому 2017 року була розпочата реконструкція колишнього лабораторного корпусу в казарму поліпшеного типу у Газовому провулку в Одесі неподалік від Західної військово-морської бази для проживання військовослужбовців моряків контрактної служби.

Через рік було виконано значний обсяг робіт, а саме:

  • підсилено несучі конструкції
  • переобладнано під житлове призначення внутрішні приміщення
  • облаштовано двоскатну покрівлю з металочерепиці
  • практично завершено оновлення фасаду
  • завершується встановлення сучасних ліфтів

На початок липня 2018 року оздоблювальні роботи в середині приміщення підходять до завершення після чого розпочнеться встановлення меблів та заселення особового складу плавзасобів Військово-морських сил Збройних Сил України.

Будівлю колишнього лабораторного комплексу Українського науково-дослідного інституту морського флоту Міністерства інфраструктури України прийняли до сфери управління Міністерства оборони України у 2016 році.

Тоді ж спільно з Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України було розроблено проект реконструкції споруди під гуртожиток покращеного типу, яким передбачено спорудження блок-секцій для проживання шести військовослужбовців у двох кімнатах.

У цих блок-секціях будуть обладнані санітарні вузли та спальні приміщення. На кожному поверсі будуть облаштовані кухні, пральні і сушильні кімнати, інші приміщення для забезпечення побутових потреб мешканців.

За планами вже до кінця цього року близько 350 військовослужбовців служби за контрактом плавскладу Військово-Морських Сил ЗС України.

Окрім будівництва самого приміщення Міністерство оборони закупило пральні машини, праски та інші побутові предмети які будуть використовуватись військовослужбовцями.

Будівництво ВМС України