fbpx
Харків’яни відновлюють єгипетський АН-74Т-200А

Харків’яни відновлюють єгипетський АН-74Т-200А

Авіаремонт Авіація Ан-72/74 Африка Єгипет Світ Україна Харківський авіазавод

Фахівці Харківського авіазаводу (ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» ХДАВП) відновлюють пошкоджений єгипетський АН-74Т-200А.

Про це інформує Мілітарний.

Ремонтна бригада авіапідприємства, яка займається відновленням даного літака знаходиться у Єгипті. АН-74Т-200А був пошкоджений під час аварійної посадки, повідомили на офіційній сторінці ХДАВП у Facebook.

Інцидент стався у грудні 2016 року, у результаті чого літак зазнав значних пошкоджень, зокрема стійок шасі, передньої та нижньої частин фюзеляжу.

Над пошкодженою машиною, фахівці почали працювати ще осінню 2018 року. Було виконано п’ять етапів ремонтно-відновлювальних робіт, але потім єгипетський контракт був перерваний. Літом 2021 року контракт вдалося відновити.

З того часу ХДАВП тричі відправляв єгипетським партнерам вантажі з комплектуючими для літака.

На початку жовтня до Єгипту прибула перша бригада із 11 фахівців Харківського авіапідприємства і розпочала шостий, заключний етап ремонтно-відновлювальних робіт.

Наразі, групою в кількості 11 осіб виконується монтаж побутового, аварійно-рятувального та спеціального обладнання, відпрацювання систем літака під струмом обсягом ЦОС. Виконано нівелювання літака, після чого демонтовано комплект технологічних драбин хвостового оперення літака. Здійснено перевірку герметичності паливної системи, кесон – баків консольних частин крила та центроплану та інше.

19 листопада на базу до Єгипту прибуде друга група фахівці контрольно-випробувальної станції (КВС) у кількості 6 осіб.


ХАЗ планує самостійно провести імпортозаміщення Ан-74


Їхнім завдання буде виконати «інструментальну перевірку систем літака в обсязі КІС, а також спільно з працівниками ЦГЗ закінчити відпрацювання машини під струмом і в результаті провести наземний запуск та так звану гонку двигунів Д-36», – зазначили на авіапідприємстві.

Також вони підготують АН-74Т-200А до контрольних польотів в обсягах льотно-випробувального комплексу та спільно з єгиптянами виконають обльоти літака.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаремонт Авіація Ан-72/74 Африка Єгипет Світ Україна Харківський авіазавод